Будь ласка допоможіть !! Дуже терміново ! Віддаю всі бали ! Потрібно скласти твір мініатюру , на тему " дари волхвів у моєму житті "

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Ну по - перше, ти повинна сама думати над цим питанням, це про своє життя сказали написати. Напиши про те, які дари тобі приходили у житті, наприклад, коли ти, дуже довго чекала якогось подарунка наприклад велосипеда та тобі його подарували , як ти була щаслива цьому подарунку, це і є дари волхвів.