Будь ласка допоможіть мені, віддячу чим зможу напишіть тему і головну думку вірша мені тринадцятий минало Т.Г.Шевченко БУДЯЛАСОЧКА!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ответ(ы) на вопрос:
головна тема : Мотив всеперемагаючого життєлюбства, доброти, любові. Зміна емоційного стану незахищеної дитячої душі у великому і складному світі.
Тема: Зміна емоційного стану незахищеної дитячої душі у великому і складному світі.
Головну думку не знаю