Будь ласка!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! допоможіть скласти (невеличкий текст 5-7 речень або 5-7 ре
Будь ласка!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
допоможіть скласти (невеличкий текст 5-7 речень або 5-7 речень )на тему День народження
Довідка:запрошено,подаровано,вишито,спечено,виготовлено,прибрано,сказано,прикпашено
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Сьогодні в моєї подруги день народження. Вона запросила мене й інших своїх друзів відсвяткувати його. Вся квартира була прикрашена кульками.
Вона з мамою спекла дуже гарного на вигляд і смачного торти. Я подарувала їй вишиту сорочку. Також ми виготовляли разом сувеніри. Після конкурсів ми допомогли прибрати. А на кінець ми сказали Дякую за чудовий вечір.