БУДЬ ЛАСКА ДОПОМОЖІТЬ!!!СКЛАСТИ РОЗПОВІДЬ ПРО ТЕ ЯК ВПЛИВАЄ МУЗИКА НА ТЕБЕ ПРОГРАМ

БУДЬ ЛАСКА ДОПОМОЖІТЬ!!!СКЛАСТИ РОЗПОВІДЬ ПРО ТЕ ЯК ВПЛИВАЄ МУЗИКА НА ТЕБЕ ПРОГРАМА 4 КЛАСУ
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Мій улюблений музичний стиль-... Я дуже люблю слухати музику, тому що коли я це роблю я опиняюся у своєму світі і мені ні хто не може завадити . Іноді я слухаю музику коли роблю уроки, дивно але це допомагає мені сконцентруватись. Я вважаю, що музика добре на мене впливає.