Будь ласка допоможіть... Цитатна характеристика Ромео і Джульєти

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Ромео - сильний , відважний , кохає тільки Джульєту . Джульєта - добра , щира , кохає тільки Ромео  Цитата : Клянусь цим місяцем благословенним , Що сріблом облива верхи дерев ... О , не клянися місяцем зрадливим , Який так часто змінює свій вигляд, Щоб не змінилася твоя любов.