БУДЬ ЛАСКА ДОПОМОЖІТЬ!!!!! Виділити суфікси у словах:вільноюналяканіподоланірідниххліборобськихпрекраснішебезстрашний ворономутвердоюмаленькимсвятим маленькаукраїнської

БУДЬ ЛАСКА ДОПОМОЖІТЬ!!!!! Виділити суфікси у словах: вільною налякані подолані рідних хліборобських прекрасніше безстрашний вороному твердою маленьким святим маленька української
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
віль-н-ою наляк-а-н-і подола-н-і рід-н-их хлібороб-ськ-их прекрасн-іше безстраш-н-ий  вороному твердою мал-еньк-им святим  мал-еньк-а україн-ськ-ої