Будь ласка, допоможіть! Визначте масу заліза, за допомогою якого з розчину купрум(II) хлориду можна витіснити 0,2 моль міді.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
               Хг                  0,2моль CuCI2 + Fe = FeCI2 + Cu                56г                 1 моль из 56г Fe образуется 1 моль Cu а из Хг Fe образуется 0,2 мольCu Х= 56г*0,2 моль : 1 моль=11,2г Ответ: масса Fe равна 11,2г