Будь ласка допоможіть якнайшвидше. !!!!!!Тіло падає з висоти h. Визначте ,чому дорівнює швидкість тіла в момент падіння на поверхню Землі , якщо h = 5 м.  

Будь ласка допоможіть якнайшвидше. !!!!!!Тіло падає з висоти h. Визначте ,чому дорівнює швидкість тіла в момент падіння на поверхню Землі , якщо h = 5 м.  
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Скорость свободного падения (g) = 9.8 Н \ кг  , но можно округлить до 10 Н \ кг. 5 * 10 = 50 ( возможно так) . 50 м\с .
Не нашли ответ?
Ответить на вопрос
Похожие вопросы