Будь ласка допоможіть. За правильну відповідь отримаєте 30 балів! 1. Маріанський жолоб знаходиться в океані: а) Північному Льодовитому; в) Індійському; б) Тихому; г) Атлантичному. 2. Головною причиною виникнення течій у Світово...

Будь ласка допоможіть. За правильну відповідь отримаєте 30 балів! 1. Маріанський жолоб знаходиться в океані: а) Північному Льодовитому; в) Індійському; б) Тихому; г) Атлантичному. 2. Головною причиною виникнення течій у Світовому океані є: а) нахил водної поверхні; б) рельєф океанічного дна; в) постійні вітри. 3. Течія Західних вітрів: а) є найбільшою течією планети; б) знаходиться у Північному Льодовитому океані; в) є теплою течією. 4. До морів Атлантичного океану належать: а) Середземне; б) Аравійське; в) Коралове; г) Карибське. 5. Поясніть, чому в холодну пору року Баренцове море поблизу берегів Кольського півострова не замерзає? 6. У яких районах Світового океану є крига? 7. Які водні маси мають найвищу солоність і чому? 8. Порівняйте географічне положення та природу Середземного та Карибського морів. 9. Порівняйте господарське використання вод Індійського та Північного Льодовитого океанів. 10. Створіть графічну модель одного з кругообігів течій у Тихому океані. Вкажіть назви течій і напрямки пануючих вітрів. 11. Наведіть приклад ланцюжка причинно-наслідкових зв'язків взаємодії Світового океану, атмосфери та суходолу. Спрогнозуйте зміни, які відбудуться внаслідок його порушення.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1б  2в 3а (извини дальше не могу)