Характеристика Івана Сили із твору Олександра Гавриша"Неймовірні пригоди Івана сили,найдужчої людини світу"

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Іван Сила-головний герой оповідання. Мужній та сильний чоловік у повісті перемагав зло. Він мав чисту совість. Зростом Сила був біля двох метрів , мязи були кріпкі,як ні в кого, та й їв Іван чимало. Одягнутий був завжди в чисту сорочку на чорні штани. Чоловяго. був роботящим,совісним. Герой думав не тільки про себе,але й про долю оточуючих . За свої вчинки думав,та відповідав головою.