Будь, ласка допоможіть))1. Шапкові гриби утворюють мікоризу з:   А) водоростями              В) хвощами, плаунами   Б) папоротями                Г) голонасінними та покритонасінними  рослинами2. Основу слані лишайника складають...

Будь, ласка допоможіть)) 1. Шапкові гриби утворюють мікоризу з:    А) водоростями              В) хвощами, плаунами    Б) папоротями                Г) голонасінними та покритонасінними  рослинами 2. Основу слані лишайника складають:    А) гіфи гриба та клітини водорості        В) клітини мохів    Б) клітини водоростей                          Г) клітини ціанобактерій 3. Готовими органічними речовинами живляться:    А) зелені водорості                              В) мохи    Б) гриби                                               Г) квіткові рослини 4. Укажіть речовину, яка входить до складу клітинної стінки бактерій:     А) глікоген                                           В) муреїн     Б) целюлоза                                         Г) хітин 5. Укажіть, якими грибами може бути пошкоджений урожай пшениці:      А) фітофторою                                      В) цвілевими      Б) трутовиками                                     Г) ріжками 6. Лишайники НЕ бувають:      А) листуватими                                     В) кущистими      Б) накипними                                        Г) дерев’я
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Ответ: 1)г 2)б 3)б 4)в 5)а 6)г