Будь ласка допоможіть!Не будьте бвйдужими)Виконайте словотвірний розбір слів за схемою1)аналізоване слово 2)твірна основа3)словотворчий засі4)спосіб словотвоорення Уболівальники,звільнений,підпорядкований,прикордонник,зварник,о...

Будь ласка допоможіть!Не будьте бвйдужими) Виконайте словотвірний розбір слів за схемою 1)аналізоване слово 2)твірна основа 3)словотворчий засі 4)спосіб словотвоорення Уболівальники,звільнений,підпорядкований,прикордонник,зварник,обхідник,заклопотаність, співдружність,схвалений,оповідач,надкласовий,безгрішний,піднафарник
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Уболівальники - уболіва - суфікс льник - суфіксальний. Звільнений - звільн - суфікс ен - суфіксальний. Підпорядкований - підпорядкова - суфікс н - суфіксальний. Прикордонник - прикордонн - суфікс ик - суфіксальний. Зварник - звар - суфікс ник - суфіксальний. Обхідник - обхід - суфікс ник - суфіксальний. Заклопотаність - заклопотан - суфікс ість - суфіксальний. Співдружність - співдружн - суфікс ість - суфіксальний. Схвалений - схвал - суфікс ен - суфіксальний. Оповідач - оповід - суфікс ач - суфіксальний. Надкласовий - клас - префікс над і суфікс ов - префіксально-суфіксальний. Безгрішний - грішний - префікс без - префіксальний. Піднафарник - нафарник - префікс над - префіксальний.