Будь ласка напишіть твір Дорогою ціною Що трапилось з Остапом після смерті Соломії?

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
На мою думку, якби Соломія не загинула, то вона була б разом з Остапом. Тому що їхне кохання було справжнім, що неодноразово бачимо у творі, це відмова Соломії від гарного життя, від кіс( вона їх обстригла) та іншого, відмова Остапа від сімейного життя ( Остап після смерті Соломії ні з ким неодружился і в нього не було дітей). Якщо б Соломі залишилася жива - вони б з Остапом одружилися і в них були б діти та онуки.