Будь ласка поможі ть срочно! 3 рення з дієприслівним присудком і три речення з складним іменниковим присудком! поможіть

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1. Я мрію про щасливе життя. А нам перемагать і жить. Він швидко накивав п'ятами. 2. Людина стає людиною тільки серед людей. З усіх утрат утрата часу найтяжча. Вітчизна в нас одна. Думаю що так, але не впевнена.