Будь ласка! прошу придумати по два речення зі словами: Новий Рік,Різдво та Новорічна ніч!

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Існує давня традиція - дарувати один-одному подарунки на Новий рік. Новий рік краще за все святкувати з сім`єю. Люди заздалегідь готуються до свята Різдва. Різдво зустрічають з прикрашеною ялинкою. Новорічна ніч - найурочистіша ніч року. У новорічну ніч люди вітають своїх рідних та близьких.