Будь-ласка, розставте розділові знаки Над водою хмарою нависли біло-сірі чайки які то жалібно скиглять а то й вигукують щось ніби по-людському часто припадають до води наче бджоли до квіток стараються схопити хоч сяку-таку пож...

Будь-ласка, розставте розділові знаки Над водою хмарою нависли біло-сірі чайки які то жалібно скиглять а то й вигукують щось ніби по-людському часто припадають до води наче бджоли до квіток стараються схопити хоч сяку-таку поживу на льоту але їхні старання зводяться нанівець бо вони ніяк не встигають вода надто прудка.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
над водою хмарою нависли било-сиричайки, жалибно скиглять, а то й вигукують щось, ниби по людському;часто припадають до води, наче бджоли до квиток , страються схопити хоч таку сяку поживу на льоту, але ихни старання зводяться нанивець, бо вони нияк не встигають-вода надто прудка