Будь ласка складіть план до твору Пригоди Тома Сойєра!!!СРОЧНО!БУДЬ-ЛАСКА!Відам всі бали!!!БУДЬ ЛАСКА!!!!!!!!!!!11

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
оповідь і пустощі Тома. 6. Зустріч з Гекльберрі і знайомство з Беккі 7.Розмолвка з Беккі. 8. Гра в розбійників в лісі 9. Вбивство на кладовищі 10 Клятва кров'ю і виття собаки. 11 Муки сумління.  12 Хвороба Тома і розмова з Беккі. 13. Зграя піратів. 14. Життя хлопчаків на острові. 15 Таємний похід додому і неприємна новина. 16. Туга за домом і буря на острові. 17. Присутність на власному похороні. 18. Помста Беккі. 19 Порція різок і план помсти. 20 Хвороба Тома. 21. тому- свідок у суді. 22. Пошуки скарбу. 23 Гекльберрі рятує вдову Дуглас. 24 Том і Беккі в печері. 25.Гібель індіанця Джо. 26 Гек і знахідка золотих монет. 27 Любов до свободи Гека і розмова з Томом.