Будь ласка треба придумати діалог двох дідей на тему "Мій друг не любить читати" тр
Будь ласка треба придумати діалог двох дідей на тему "Мій друг не любить читати" треба переконати співрозмовника о пользі читання 9-10 реплік
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
-Привіт,друже
-Привіт
-Що ти робиш?
-Читаю.
-Ти любиш читати?
-Авжеж
-А я не люблю, це нудьга,якась.
-А я так не вважаю, книги дають тобі певні знання , які тобі обов*язково треба знати , я не розумію як люди живуть без книг ,ось щонедавно мене покликали на конкурс по книжкам , та я отримав великий приз, я думаю , якщо ти не будеш читати ти ніколи не отримаєшь потрібні тобі знання.
-Мабуть , ти маєш рацію.
-До зустрічі
-Бувай.