Будь-ласка.СРОЧНО!!!Завдання написати. 2Фото запитання (написати до всіх запитань відповіді)1 фото -малюнок по якому потрібно написати відповіді. Пишете так: 1) Намалюнку зображений...... Його створили ...... 2) ..................

Будь-ласка.СРОЧНО!!!Завдання написати. 2Фото запитання (написати до всіх запитань відповіді)1 фото -малюнок по якому потрібно написати відповіді. Пишете так: 1) Намалюнку зображений...... Його створили ...... 2) ................... ................................. 3)...............
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1.Рим (переведи на украинский если я не правильно на писал) Греки