БУДЬ ЛАСКА ДОПОМОЖІТЬ, ТЕРМІНОВО(!!!) ПОТРІБНО 1.Висота конуса = 6см, а твірна = 10см. Знайти площу осьового перерізу конуса. 2.Радіус кулі = 17см. Знайти площу перерізу кулі, площиною яка віддалена на 15см від центра кулі. (ба...

БУДЬ ЛАСКА ДОПОМОЖІТЬ, ТЕРМІНОВО(!!!) ПОТРІБНО 1.Висота конуса = 6см, а твірна = 10см. Знайти площу осьового перерізу конуса. 2.Радіус кулі = 17см. Знайти площу перерізу кулі, площиною яка віддалена на 15см від центра кулі. (бажано щоб був малюнок) наперед дякую