БУДЬ ЛАСКА!!!Даю 75 балів!!Поставлю "клас" і відмічу "лучший",Дати письмову відповідь:1.Особливості будови та життєдіяльності одноклітинних водоростей.2.Особливості будови та життєдіяльності багатоклітинних водоростей.3.Порівня...

БУДЬ ЛАСКА!!! Даю 75 балів!!Поставлю "клас" і відмічу "лучший", Дати письмову відповідь: 1.Особливості будови та життєдіяльності одноклітинних водоростей. 2.Особливості будови та життєдіяльності багатоклітинних водоростей. 3.Порівняйте одноклітинні та багатоклітинні водорості. 4.Доведіть,що одноклітинна водорость-це цілісний організм 5.Які переваги в будові і життєдіяльності вищих спорових рослин забезпечують пристосування до життя на суходолі. 6.Особливості будови і життєдіяльності голонасінних рослин. БУДЬ ЛАСОЧКА!!!
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1.Одноклітинні зелені водорості : особливості будови-одна клітина,вкрита стінкою із целюлози, у хллоропластах є ділянки , де утворюється крозмаль, є червоне вічко і скоротливі вакуолі; особливості життєдіяльності- фотосинтезує , за нестачі світла поглинаютьрозчинені у воді органічні речовини, рухаються за допомогою джгутиків. 2.Багатоклітинні:мають багато клітин, наявний пігмент хлорофіл, вкрита слизовим шаром , ядро велике, особливості життєдіяльності: живиться автотрофно, фото синтезує, розмножується нестатево статево і вегетативно, не прикріплені до субстрату і вільно плавають у воді. Порівняєш уже сама. Однокліттина водорость, це цілісний організм, бо за допомогою однієї клітини вона живе , розмножується.... тощо .