Будьласка поможіть повний фонетичний розбір слів степовий і гриміти

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
c-приголосний,твердий,глухий т-приг,тверд,глухий е-голосний ненагол п-приг,тверд,глухий о-голос,наголошений в-приг,тв,дзв и-гол,ненаг й-приголосний,м який всего 8 букв,8 звукiв ,3 склади г-приг,тв,дзв р-приг,тв,дзв и-голос,ненаг м-приг,тв,губний глух i-гол,наг т-приг,тв,глух и-гол ненаг всього 7 букв 7 звукiв 3 склади