Будова слів: зими, зимно, зимовий, взимку восени, осінній, осінь навесні, весна, весняний

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Зими: зим - корінь и - закінчення зим - основа Зимно: зим - корінь н - суфікс о - суфікс закінчення нема зимно - основа Зимовий: зим - корінь ов - суфікс ий - закінчення зимов - основа Взимку: в - префікс зим - корінь к - суфікс у - суфікс взимку - основа Восени: в - префікс осен - корінь и - суфікс восен - основа. Осінній: осін - корінь нн - суфікс ій - закінчення осінн - основа Осінь: осінь - корінь, закінчення є - нульове осінь - основа Навесні: на - префікс весн - корінь і - суфікс навесні - основа Весна: весн - корінь а - закінчення весн - основа. Весняний: весн - корінь ян - суфікс ий - закінчення веснян - основа