Була гроза. Яка була гроза! Огненні птахи небом володіли. Чи не у вас зимують солов*ї, що навесні летять на Україну?... Любіть Україну у сні й наяву,вишневу свою Україну...Червона калино, Чого в лузі гнешся?                    ...

Була гроза. Яка була гроза! Огненні птахи небом володіли. Чи не у вас зимують солов*ї, що навесні летять на Україну?... Любіть Україну у сні й наяву,вишневу свою Україну...Червона калино, Чого в лузі гнешся?                                                                      Найти спонукальні реченя.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Любіть Україну у сні й наяву,вишневу свою Україну... ЛЮБІТЬ УКРАЇНУ Спонукають любити Україну,тому це і буде спонукальне речення