Було два розчини солі один із них містить 10% солі а другий 15%.Скільки грамів кожног?

Було два розчини солі один із них містить 10% солі а другий 15%.Скільки грамів кожног?? з цих розчинів слід узяти щоб дістати в результаті їх змішування 150г що містить 12% солі?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Эта задача решается через систему уравнений: первое уравнение - общие объемы растворов , а второе - количество солей в этих растворах: Відповідь: щоб отримати 150г розчину, що містить 12% солі треба взяти 90г розчину з 10%солі та 60г розчину з 15% солі