Чаша,яка повністю заповнена водою,важить девять кілограмів,а наполовину--як дві порожні чаші.Скільки кілограмів важить порожня чаша?

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Умова: 1чаша Повна води =9кг 1чаша наполовину з водою= 2 порожні чаші Забираємо по 1 чаші Половина води= 1чаша порожня Значить замінимо воду половинки на чашу 1ч повна води= 9кг 1ч+половина води+половина води=9кг 1ч+1ч+1ч=9кг 3ч=9кг 1ч=9:3 1ч=3кг Відповідь: порожня чаша важить 3 кг