Частота коливань тіла чисельно дорівнює.. а)часу одного повного коливанняб) кількості коливань за одну секунду в)відношенню часу коливань до їхньої кількостіг)максимальну зміщенню тіла від положення рівноваги.

Частота коливань тіла чисельно дорівнює.. а)часу одного повного коливання б) кількості коливань за одну секунду в)відношенню часу коливань до їхньої кількості г)максимальну зміщенню тіла від положення рівноваги.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
правильный ответ здесь г