Чайник.що стоїть на газовому пальнику. містить 2 л води за температурою 20 грудусів за цельсієм.Для нагрівання води вітратили 42 г природного газу.Визначте температуру води в чайнику якшо вода одержала 40% тепла яке може бути в...
Чайник.що стоїть на газовому пальнику. містить 2 л води за температурою 20 грудусів за цельсієм.Для нагрівання води вітратили 42 г природного газу.Визначте температуру води в чайнику якшо вода одержала 40% тепла яке може бути виділено під час повного згорання цього газу
Прошу помогите
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
шо ты тут хородишь, я ж нема не панымаю