Чем вам нравится и не нравится жить в деревне Напишите по образцу: Good things:quieter,... Bad things: more boring,..... Помогите пожалуйста

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Good things: calmness, can play different games , read books , do something your self , eat fruit and vegetables. can painting Bad things: not wifi ,video games, TV, help with house work