Через одну трубу басейн можна наповнити водою за 12 год а через другу за 24 год за скільки годин басейн наповниться водою якщо одночасновідкрити дві труби підскажіть будь ласка як порахувати задачу

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
весь бассейн - 1 1/12 бассейна в час одна первая 1/24 бассейна в час одна вторая 1/12+1/24=2/24+1/24=3/24=1/8 бассейна в час две трубы вместе 1:1/8=8 часов наполнят бассейн две трубы вместе