Четверо братів разом з"їли 11 ялбук Кожен з"їв принаймні одне яблуко і жодні два з них не з"їв однакову кількість яблук Троє з них разом з"їли 9 яблук ,і один з них з"їв рівно 3 яблука Скільки яблук з"їв хлопчик , який з"їв най...

Четверо братів разом з"їли 11 ялбук Кожен з"їв принаймні одне яблуко і жодні два з них не з"їв однакову кількість яблук Троє з них разом з"їли 9 яблук ,і один з них з"їв рівно 3 яблука Скільки яблук з"їв хлопчик , який з"їв найбільшу кількість яблук ?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
5, 3,2 и 1 проверим условие 5+3+2+1=11 5+3+2=9 (Троє з них разом з їли 9 яблук) есть 3, и все числа разные наибольшее-5