Четверо братів зїли 11 яблук. Кожен зїв принаймі одне яблуко і жодні два з них не зїли однакову кількість яблук. Троє з них разом зїли 9 яблук, і один з них зїв рівно 3 яблука. Скільки яблук зїв хлопчик,який зїв найбільшу кільк...
Четверо братів зїли 11 яблук. Кожен зїв принаймі одне яблуко і жодні два з них не зїли однакову кількість яблук. Троє з них разом зїли 9 яблук, і один з них зїв рівно 3 яблука. Скільки яблук зїв хлопчик,який зїв найбільшу кількість яблук?
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Почти 6 яблук :)
Тоисть я думаю так :
1) 11 : 4 = 2.75
2) 9 : 3 = 3
3) 2.75+3 = 5.75 ( яблука сьел мальчик )