Четверо хлопців – Андрій, Борис, Василь та Григорій – змагалися з бігу. Наступного дня на запитання, хто яке місце посів, вони відповіли так:Андрій. Я не був ні першим , ні останнім.Борис. Я не був останнім.Василь. Я був першим...

Четверо хлопців – Андрій, Борис, Василь та Григорій – змагалися з бігу. Наступного дня на запитання, хто яке місце посів, вони відповіли так: Андрій. Я не був ні першим , ні останнім. Борис. Я не був останнім. Василь. Я був першим. Григорій .Я був останнім. Відомо, що три з цих відповідей правильні, а одна – неправильна. Хто сказав неправду?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Наверное Борисс!4 потомучто Он не последний , а  Андрей не первый7 и не последний ¡