Чи доводилось тобі бачити живих мурашок? Що ти знаєш про цих комах? Напиши про це текст-розповідь.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
  МУРАШКИ               У лісі під деревом  я зустрілася з мурашником. Зверху він був укритий  хвоєю і всіяний мільйонами ходів. Мурахи снували по ньому безперервно. Одні  тягли до мурашника палички й личинки, інші вибігали з нього у якихось невід-  кладних справах., Раптом неочікуванно потемніло.І мурашки швидко сховались  у мурашник, закрили більшість ходів. Так вони  захищають свій дім від опадів.