Чи має границю функція в точкі х, якщо х переходить в 2? Якщо має, то чому дорівнює ця границя?

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
чи має границю функція в точкі х, якщо х переходить в 2? - залежить від функції, може мати а може не мати наприклад [latex]f(x)=\frac{1}{x}[/latex] має границю яка рівна [latex]\frac{1}{2}[/latex] [latex]f(x)=\frac{1}{x-2}[/latex] має нескінченну границю а функція [latex]\frac{|x-2|}{x-2}[/latex] не має границі. В т.х=2 розрив першого роду Якщо має границю то дорівнює значенню функції в цій точці