Чи мають гриби,рослини,тварини хлорофіл? Чим живляться гриби,рослини,тварини? Д?

Чи мають гриби,рослини,тварини хлорофіл? Чим живляться гриби,рослини,тварини? Д?? живуть гриби,рослини,тварини? Відповіді короткі(Срочно!!!!)
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Гриби та тварини не мають хролофілу . мають лише рослини . тварини живляться - мясом або рослинами гриби живляться - мінеральними речовинами рослини живляться - поживними речовинами з грунту гриби та рослини живуть у грунті  тварижи живуть у воді та на землі