Чи мрієш побувати в цирку що хочеш там побачити почути?текст розповідь 5-7 реч.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
 Моя мрія   Я мрію побувати у цирку. Я дуже люблю тварин і хочу побачити, як виступають дресеровані собачки. Також мені подобаються хижаки, і я мрію побачити приборкування левів і тигрів. Ще я люблю коней. Мені цікаво буде спостерігати за ними на манежі. Також я мрію познайомитись з клоуном. А фокусник, напевно, навчить мене найцікавіших своїх фокусів. Циркова вистава - це свято, на якому я мрію побувати.