Чи охолоджуватиметься нагріте тіло у безповітряному просторі? варіанти відповідей:а) так, за рахунок конвекціїб) так, за рахунок випромінюванняв) так, за рахунок теплопровідностіг) температура тіла залишиться незміною...

Чи охолоджуватиметься нагріте тіло у безповітряному просторі?  варіанти відповідей: а) так, за рахунок конвекції б) так, за рахунок випромінювання в) так, за рахунок теплопровідності г) температура тіла залишиться незміною...
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
б) так, за рахунок випромінювання