Чи подобаеться тоби весна?Чим саме? Напиши про це текст-розповидь 5-7речень.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Кожна пора року по-своєму гарна. Але весна мені подобається найбільше.   У природі все ніби пробуджується: зеленіє,зацвітає, щебече.Сонце стає   теплішим та ласковішим.Більше сонячних днів. Вони стають довшими.           Вже не женуть додому  ранні сутінки. Це особливо відчувається після зими. Можно зустрітися з подругами,  погомоніти .  Ось чому мені подобається весна