Чи подобаеться тобі весна? Чому? Напиши про це текст-міркування 5-6речень

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Менi дуже подобаеться весна.Чому?Тому що весна-це час року,коли уся земля знов пробуджуеться вiд сна.Пташки повертаються додому,тварини прокидаються пiсля зимовой сплячки.Менi здаеться,що весна подобаеться усiм.Тому що весна-це маленьке чудо,яке можуть побачити усi.