Чи подобається тобі весна?Чому?Напиши про це текст міркування (5-7речень).

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Чи подобається мені весна?Напевно більше так,чим ні. По-перших весною оживає наша матінка-природа. По-друге на вулиці становиться дуже-дуже тепло. По-трете усі тваринки все намагаються прокинутись від сну.А ті хто вже прокинувся радіють красуні весні. Міркуючи,я все таки полюбив дівчину-весну,тому що вона несе життя.