Чи устаріли твори про Шерлока Холмса ( на вашу думку ) ? Чому?

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
На мою думку ні, тому що це те що буде захоплювати завжди, воони дуже цікаві і відомі на весь світ.
Гость
ні, тому що Шерлок вічний образ, який гарно ілюструє людську кмітливість, розумнвсть, уважність. Не можливо, не підкреслити його харизму, яка увіковічює його в світовій літературі.