Чи завжди гроші породжують бездуховність (за трагікомедією Івана Карпенко-Карого "Сто тисяч" і сучасним життям.)

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Гроші не завжди обездуховлюють людей. У творі "Сто тисяч" гроші оволоділи  Герасимом і тому він погано ставився до жінки, сина, наймитів. Людям потрібно вміти володіти грішми і все буде добре.