Чи згодні ви з твердженням ліричного героя ("... Бачиш між трав зелених..."), що бути байдужим-це гріх? Аргументуйте свою думку. Срочно, помогите пожалуйста! Прошу, мне очень сейчас нужно!

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Коли людина байдужа,його душа потихеньку вмирає, його не чіпає проблеми своїх рідних, свого міста.Як назвав один письменник свій твір,"Живий труп" так можна назвати цю людину. Не благодари