Число називається "досконалим",якщо воно дорівнює сумі всіх додатних дільників,окрім самого себе (наприклад,6=1+2+3).Визначіть "досконалі" числа в першій тисячі.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
{совершенные числа} function sovr(var n: integer): boolean; var i,s: integer; begin   s:=1;   for i:=2 to (n div 2) do   if (n mod i)=0 then s:=s+i;   if (s>1) and (s=n) then Result:=true   else Result:=false; end; {основная программа} var i: integer; begin   for i:=1 to 1000 do   if sovr(i) then   writeln('совершенное число: ',i); end.