Чкласти своэ зпкынчення до оповыдання дивак автор григыр тютюнник

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Скласти розповідь про Олеся з твору Дивак за планом:1) Олесь -головний герой оповідання 2) Хто такий Олесь 3)Вік хлопчика 4) Зовнішній вигляд 5) Поведінка і вчинки героя 6) Заннятя та уподобання 7) Стосунки з однолітками, дорослими ,рідними 8) Риси характеру 9) Моє ставлення до героя (що подобається і що не подобається) Спасибі за відповідь