Чому безсніжними зимами озимина потерпає від морозів? Чому влітку вода в річці на

Чому безсніжними зимами озимина потерпає від морозів? Чому влітку вода в річці наглибині холодніша, ніж на поверхні? Чому навесні забруднений сніг тане швидше, ніж чистий?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Це пов'язано з теплопровідністю,коли в зимку є сніг то він утримує тепло в землі і не дає їй замерзнути.Сніг є білий і нювін відштовхує світло ,а коли він забруднений то стаєбільш темнішим а як відомо темні кольори поглинають непло і тому віш швидше тане