Чому білки називають надречовинами?Допоможіть сформулювати відповідь.Це терміново!Буду щиро вдячна!

Чому білки називають надречовинами? Допоможіть сформулювати відповідь.Це терміново!Буду щиро вдячна!
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
ПЕПТИД, молекула, що складається з двох або більше амінокислотних молекул, з'єднаних зв'язком між аминогруппой однієї кислоти і карбоксильною групою іншої. Цей тип зв'язку називається пептидного зв'язком, а пептиди, що містять кілька АМІНОКИСЛОТ, називаються поліпептидами. БІЛКИ складаються з поліпептидних ланцюгів, що включають до декількох сотень амінокислот, пов'язаних один з одним різними способами.