Чому буква,яку ви написали слиною, стала синьою (або іншого кольору,не пам'ятаю,який вона говорила.Гадаю,ви знаете)? Як ферменти слини діють на крохмаль? Яка умова потрібна для того,щоб ферменти слини діяли ефективно? Чому клап...

Чому буква,яку ви написали слиною, стала синьою (або іншого кольору,не пам'ятаю,який вона говорила.Гадаю,ви знаете)? Як ферменти слини діють на крохмаль? Яка умова потрібна для того,щоб ферменти слини діяли ефективно? Чому клаптики тканини зафарбувалися в темно - фіолетовий колір?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Літера не змінила кольору, оскільки крохмаль розщепила амілаза слини. На крохмаль діє амілаза, мальтаза. Умови - це температура 36.6, тобто температура тіла. Решта тканини стала фіолетовою, бо крохмаль вступив у реакцію з йодом
Гость
амілаза розщеплює крохмаль, потрібна температура 37*С