Чому імпульси проходять по нервовій системі з різною швидкістю?

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Швидкість поширення Н. і. u. залежить від типу нервового волокна і його діаметра d, u. ~ d1 / 2. У тонких волокнах нервової системи людини u. ~ 1 м / с, а в товстих волокнах u. ~ 100-120 м / с.  Нервові імпульси дозволяють тонко, точно і абсолютно врівноважувати організм з навколишнім середовищем, а також контролювати і регулювати внутрішні функції організму. У цьому полягає біологічне значення нервових імпульсів.